Projektowanie kuchni to nasza specjalność! Jeżeli poszukujesz firmy, która zaprojektuje kuchnię Twoich marzeń powinieneś zgłosić się właśnie do nas. Nasi projektanci opracują projekt kuchni w oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania.

Skontaktuj się z naszym biurem.

Projekty kuchni Gdańsk

Projekty kuchni w Gdańsku to nasza specjalność. Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem mebli kuchennych na wymiar już od prawie 15 lat. Trzymamy rękę na pulsie w zakresie obecnych trendów, ale doskonale wiemy, że klasyka jest zawsze w modzie. 

Pierwszym krokiem jaki wykonujemy jest przeprowadzenie wywiadu z klientem. Na tym etapie dowiadujemy się w jakim stylu ma być kuchnia. Jesteśmy w stanie zaprojektować meble kuchenne w każdym stylu, zarówno nowoczesnym jak i klasycznym. Następnie ustalamy preferowaną przez klienta kolorystykę, a także rodzaj systemów jaki zostanie zamontowany w zabudowie. 

panele szklane do kuchni gdansk

Projekt kuchni

Nasi pracownicy to doświadczeni projektanci, którym nie są straszne żadne wyzwania. Kiedy już skonsultujemy z klientem jego oczekiwania, poprosimy o informację odnośnie orientacyjnych wymiarów kuchni. Pozwoli nam to niezwłocznie przejść do etapu projektowania. 

Dla nas to świetna zabawa!
Praca połączona z pasją do tworzenia sprawia, że każdy nasz projekt cechuje oryginalność i dopracowanie co do najmniejszego szczegółu. Tworzone przez nas projekty mebli kuchennych na wymiar to małe dzieła sztuki, z których jesteśmy dumni. 

W naszej firmie stawiamy na technologię!
Aby jak najlepiej przedstawić klientowi projekt jego przyszłej kuchni wykonujemy projekty w technologii 3D. Projekt 3D odwzorowuje wygląd pomieszczenia, rozmiar i rozmieszczenie mebli. A dla tych którzy chcieliby zobaczyć jeszcze więcej, oferujemy wirtualny spacer po nowej kuchni w technologii VR. 

Zaprojektujemy kuchnię dla Ciebie

Zaprojektujemy kuchnię, o której marzysz. Posiadamy szeroki wachlarz materiałów, które wykorzystujemy do tworzenia niepowtarzalnych i funkcjonalnych mebli kuchennych. Styl kuchni może być punktem wyjścia do aranżacji całego mieszkania, czy domu. Może również stanowić punkt wyróżniający się. Nasze projekty kuchni przygotowujemy tak, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów z Gdańska. Projektujemy kuchnie w różnych stylach:

  • nowoczesnym,
  • skandynawskim,
  • loftowym,
  • vintage,
  • prowansalskim,
  • wiejskim, 
  • klasycznym,
  • angielskim i wielu innych. 
kuchnia w stylu wiejskim

Projekty kuchni klasycznych

Kuchnie klasyczne są ponadczasowe. Pasują do niemal każdej aranżacji mieszkania, czy domu. Stanowią dużą część naszych projektów, ale każdy z nich jest unikalny i w pełni dostosowany do oczekiwań Klienta. 

Kuchnia stanowi serce całego domu. To tutaj przygotowywane są posiłki, a często nawet spożywane. Tutaj odbywa się duża część życia rodziny. Kuchnia zatem stanowi niejako miejsce, które skupia rodzinę. Miejsce takie kojarzy się z ciepłem, przytulnością i organizacją. Projekty kuchni przygotowywane przez naszych profesjonalnych projektantów są dopasowane do potrzeb Klientów, a także do pozostałych pomieszczeń domu. Jest spójna z aranżacją domu jako całości. W Gdańskich Kuchniach dokładamy wszelkich starań, aby kuchnie naszych Klientów były uzupełnieniem ich domów oraz aby miały duszę. Przygotowujemy projekty w różnych stylach.

Projekty kuchni nowoczesnych

Kuchnie nowoczesne stanowią wyzwanie dla projektantów. W Gdańskich Kuchniach trzymamy rękę na pulsie i zawsze nadążamy za trendami w aranżacji wnętrz. Nasze nowoczesne kuchnie idealnie wpasują się w modne trendy Twoich wnętrz. Poznaj style, w jakich tworzymy nasze nowoczesne kuchnie na wymiar.

Kuchnia w kształcie litery U to popularnie stosowane rozwiązanie. Wynika to z tego, że taki układ zapewnia wysoką funkcjonalność i ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni, sprawdzi się zarówno wśród kuchni małej jak i dużej, a także zapewnia dużo możliwości dostosowania kuchni do potrzeb. Projektujemy kuchnie w kształcie litery U. Przeczytaj więcej.

Kuchnia w kształcie litery L sprawdzi się nawet w małych i wąskich pomieszczeniach. Jest to bardzo często wybierany układ, który zapewnia maksymalną funkcjonalność przestrzeni. Może być kuchnią z oknem, wyspą, zarówno otwartą jak i zamkniętą. Projektujemy kuchnie w układzie L w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Nasze projekty kuchni - galeria zdjęć

O nas

Gdanskiekuchnie.pl to producent mebli kuchennych na wymiar na  terenie całego woj. pomorskiego.

Nasze projekty cechują się kreatywnością i funkcjonalnością, a przy tym każdy z nich posiada własny, indywidualny charakter. 
Oferujemy kompleksowe realizacje mebli kuchennych na wymiar od ponad 13 lat. 

projekt kuchni 3d

Stworzymy kuchnię dla Ciebie. Skontaktuj się naszym biurem by uzyskać więcej informacji.