Jako Gdańskie Kuchnie tworzymy unikalne projekty i realizacje zabudowy kuchni. Nasze projekty charakteryzują się estetyką wykonania oraz kompleksowością.

panele szklane gdansk

Profesjonalny projekt kuchni 3d

Nasi projektanci posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Słuchamy naszych klientów i staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Projektujemy kuchnie w każdym stylu: od modnego skandynawskiego, przez glamour, po loftowy. Przedstawiamy klientom także projekt kuchni 3d.

Zalecamy, aby przed przystąpieniem do realizacji, wykonać profesjonalny projekt przestrzeni tak, aby klient mógł zapoznać się z zaproponowanymi rozwiązaniami i ocenić je.

Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia spotkania z Gdańskimi Kuchniami. Zaprojektujemy Twoja kuchnię marzeń!

Jak zrobić projekt kuchni 3d?

Przed przystąpieniem do projektowania kuchni należy wziąć pod uwagę kilka elementów:

Po szczegółowym wywiadzie z klientem w celu poznania jego oczekiwań związanych z wyglądem kuchni, projektant może przystąpić do pracy. Nasze projekty charakteryzują się idealnym zagospodarowaniem przestrzeni z zachowaniem wybranego przez klienta stylu zabudowy. Wielość możliwości nie ułatwia nam pracy, jednak nasze realizacje są zawsze unikalne i precyzyjnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Projekt kuchni

Po pobraniu wszelkich wymiarów pomieszczenia, nasi projektanci mogą przystąpić do tworzenia unikalnej kuchni dopasowanej do indywidualnych wymagań naszych klientów. Projekt kuchni zawiera przede wszystkim mnóstwo rysunków. Klient chce od razu widzieć jak będzie wyglądać jego kuchnia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasze projekty tworzymy nie tylko tworząc standardowe rzuty pomieszczenia z widokiem na poszczególne elementy zabudowy, lecz także przygotowujemy projekt kuchni w technologii 3d. Obecnie technologia rysunku 3d pozwala niemal na idealne odwzorowanie widoku. Czasami projekt wygląda jak zdjęcie gotowego pomieszczenia.

Dlaczego projekt 3d kuchni?

Projekty Gdańskich Kuchni charakteryzują się funkcjonalnością i estetycznym wyglądem. Nasi projektanci przygotują projekt kuchni jak najbardziej dopasowany do oczekiwań i potrzeb klienta. Współpracując z nowoczesnymi technologiami, wykonujemy projekty nawet w wersji 3d, aby naszym klientom łatwiej było wyobrazić sobie finalny efekt. Projekt kuchni 3d to rewelacyjny dodatek do standardowych rysunków/planów rzutów zabudowy. Dodatkowo ułatwia spojrzenie na projekt klientom, gdyż praktycznie idealnie odwzorowuje przestrzeń.

Projekty kuchni 3d mają możliwość przesuwania się punktu patrzenia tak, jakbyśmy sami w tej kuchni się poruszali. Umożliwia to sprawdzenie wszelkich szczegółów, jakie znajdują się w kuchni. Przede wszystkim zaś projekt w wersji 3d służy do tego, aby zarówno projektant, jak i klient, mieli możliwość przekonania się, jak finalnie ma wyglądać kuchnia. Dzięki takiej formie wykonania projektu klient może w łatwy sposób zobaczyć, czy zaproponowany układ i wygląd mu się podoba oraz nanieść ewentualne zmiany.

Korzyści projektowania 3d

Przejrzystość projektu

Projekt 3d pozwala na idealne odwzorowanie graficzne projektu technicznego. Dzięki temu nawet klienci, którzy mają trudności w wyobrażeniu sobie niektórych elementów, będą mogli zobaczyć swoje nowe pomieszczenie jak na zdjęciu. 

Interaktywne wprowadzanie zmian

Projekty kuchni 3d są interaktywne! Oznacza to, że w trakcie oglądania, przesuwają i dostosowują do punktu patrzenia. Dzięki temu można zbadać każdy element projektu, obejrzeć jego finalny wygląd oraz szybko wprowadzić zmiany!

Weryfikacja założeń

Czasem planujemy pewną wizję rzeczy, które chcielibyśmy wykonać, jednak po rozmowie z projektantem, okazuję się, że nie będą one współgrać np. z wymiarami kuchni. Dzięki projektowi 3d możemy zmieniać i dopasowywać elementy – tak by osiągnąć najlepszy możliwy efekt. 

Projekt kuchni w 3d - ile kosztuje?

Wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących projektów kuchni od naszej firmy, możesz dowiedzieć się, kontaktując się z nami bezpośrednio. Nasi projektanci dołożą wszelkich starań, aby udzielić Ci wszelkich odpowiedzi i informacji. Koszt naszych projektów jest kalkulowany w zależności od użytych materiałów, wielkości zabudowy oraz miejsca montażu, dlatego każdorazowo klienci otrzymują od Gdańskich Kuchni indywidualną wycenę projektu oraz kosztów jego realizacji. Zapraszamy, skontaktuj się z nami i stwórzmy Twoją idealną, wymarzoną kuchnię.

Projekty kuchni 3d - nasze realizacje:

O nas

Gdanskiekuchnie.pl to wiodący producent mebli kuchennych w woj. pomorskim. Zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów kuchni w kraju i za granicą.

projekt kuchni 3d

Projekt kuchni 3d