Kosze Cargo to  bardzo popularny mechanizm, który wykorzystujemy w naszych projektach kuchni. Cargo, to nic innego jak system z koszami wysuwanymi na specjalnych prowadnicach. Wiodącą różnicą między szufladą a koszem cargo jest to, że podczas wysuwania takiego kosza wysuwana jest od razu cała zawartość naszej szafki.

Kosze Cargo Gdańsk - Gdańskie Kuchnie

Kosze typu cargo

Konstrukcja koszy typu cargo pozwala na wykorzystanie w 100% przestrzeni kuchennej, a także przechowywanie większych przedmiotów, które nie nadają się do składowania w szufladzie.

Kosze cargo o mniejszych szerokościach znakomicie wypełniają przestrzeń, która szczególnie w pomieszczeniach kuchennych o mniejszych wymiarach jest na wagę złota.

Szuflady typu cargo mogą mieć także pełna wysokość szafek wysokich i znakomicie sprawdzają się jako podręczna spiżarnia.

Kosze Cargo Gdańsk - Gdańskie Kuchnie
Kosze Cargo Gdańsk - Gdańskie Kuchnie

Kosze Cargo do szafek kuchennych

Cargo swoje zastosowanie idealnie znajdą w głębokich i wąskich szafkach. W naszych projektach w zależności od potrzeb wykorzystujemy: kosze cargo niskie i kosze cargo wysokie. Cargo niskie – świetnie sprawdzi się w szafkach stojących pod blatem i posiada wiele zastosowań. Ulokowany nieopodal zmywarki lub zlewozmywaka, pozwoli na przechowywanie środków czystości. Cargo znajdujące się obok kuchenki daje możliwość przechowywania produktów po które sięgamy w trakcie gotowania. Tego typu system występuje w różnych szerokościach w zakresie od 15 do 40 cm. Wysokie kosze cargo mogą nawet osiągać długość do 2,1 metra i sprawdzą się idealnie w kuchniach o dużym metrażu. Duże cargo pełni często funkcję spiżarni, w której przechowywać można suche produkty. Często są usytuowane też obok lodówki. W naszej ofercie w zależności od potrzeb projektu danej kuchni dostępne są kosze cargo o wymiarach od 15 do 60 cm.

Zalety Koszy Cargo ​

Kosze Cargo to bez wątpienia lista niekończących się zalet, wśród nich:

  • opcja pełnego wysuwu
  • łatwe chowanie i wysuwanie szafki
  • cichy i miękki domyk
  • wysoki komfort użytkowania
  • duża funkcjonalność
  • wydajność i ergonomiczność kosza
  • swobodny dostęp do produktów
  • duży zakres wymiarów: kosze cargo “30” “40” “45” “60”
Kosze Cargo Gdańsk - Gdańskie Kuchnie

Pozostałe wyposażenie kuchni oferowane przez Gdańskie Kuchnie

O nas

Gdańskie Kuchnie to producent zabudowy kuchennych na wymiar w 100% dopasowanych do potrzeb Klienta. Nasi doświadczeni projektanci podejmą się stworzenia kuchni na wymiar wraz z doborem odpowiedniego wyposażenia mebli tak, aby późniejsze użytkowanie przestrzeni było wygodne i przyjemne. Zapraszamy!

Kosze Cargo Gdańsk - Gdańskie Kuchnie

Kosze Cargo Gdańsk

Kosze Cargo Gdańsk – w Gdańskich Kuchniach stosujemy wyposażenie kuchni najwyższej jakości w pełni dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu.