Styl Glamour to błysk, elegancja, luksus i nowoczesny design. Dobrze sprawdzi się zarówno w dużej, jak i w małej kuchni.

Kuchnia glamour

Miłośnicy stylu glamour decydują się na połyskujące meble, tapicerowane krzesła, kolory bieli i czerni oraz połyskujące dodatki. Zdecydowanie jest to alternatywa dla zwolenników luksusu i dobrego stylu. W kuchni glamour mile widziane są zdobione żyrandole czy też nawet lustra. Bardzo popularnym zestawieniem w tego typu kuchniach jest połączenie białej kuchni z czarnymi elementami np. dużymi kaflami w romby. Kuchnie glamour utrzymane mogą być w tonacji fioletu, szmaragdowej zieleni, turkusu oraz ciepłym różu. Głębokie nasycone barwy łączą się z szarościami i beżami, które pozwalają unikać efektu kiczu w pomieszczeniu.

Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia spotkania z Gdańskimi Kuchniami.
 Zaprojektujemy Twoja kuchnię marzeń!

Kuchnia w stylu glamour - meble

Lakierowane meble to podstawa kuchni glamour, tutaj świetnie pasują też fronty na wysoki połysk. Dobrze dobrane oświetlenie doda charakteru kuchni glamour a także doda jej uroku. Białe lakierowane meble z użyciem luster zdecydowanie powiększą wnętrze takiej kuchni. W kuchni glamour można też sięgać po błyszczące elementy wykończeniowe i zadbać o połysk na przestrzeni pomiędzy blatem, a wiszącymi szafkami. By nie przesadzić z ilością błysku, podłoga może zachować matowy charakter. Blat w kuchni glamour powinien być jak najbardziej funkcjonalny. Dobrze, jeśli przestrzeń robocza jest dobrze oświetlona. Można wykorzystać do tego listwy LED lub punktowe światła zamontowane pod szafkami. Miejsce pomiędzy blatem a górnymi szafkami można uzupełnić szklanym, połyskującym panelem – gładkim lub z mozaiką.

Elementy kuchni w stylu glamour

Kuchnia glamour wyróżnia się zdecydowanie na tle innych kuchni, to co ją charakteryzuje to użycie:

O nas

Gdanskiekuchnie.pl to firma, której zadaniem jest nie tylko projektowanie, ale również tworzenie niepowtarzalnych aranżacji, które będą spełniały zarówno funkcję estetyczną, jak i praktyczną.

Kosze Cargo Gdańsk - Gdańskie Kuchnie

Kuchnia w stylu glamour