Kosz nerka, czyli półka Le Mans pozwala na zagospodarowanie głębokiej szafki narożnej w kuchni. Zapraszamy do naszego biura w Gdańsku – nasi projektanci doradzą najwygodniejsze rozwiązania do Twojej kuchni.

półki le mans gdańsk - Gdnskie Kuchniea

Kosz nerka - Gdańskie Kuchnie

Półki – nerki lub kosze – nerki, jak zwyczajowo się nazywa ten rodzaj wyposażenia mebli kuchennych są fantastyczną alternatywą dla zwykłych półek w narożnych szafkach kuchennych.w kuchniach. Zwykłe półki są trudno dostępne, ciemne i wąskie. Zwyczajowo przechowuje się w nich takie akcesoria, których używamy rzadko. Nie musi tak być. Zastosowanie kosza nerki Le Mans sprawi, że narożnik kuchni zostanie wykorzystany na przechowywanie rzeczy i akcesoriów codziennego użytku. Wygoda w kuchni jest nadrzędną wartością, gdyż jest to pomieszczenie, w którym na co dzień spędzamy dużo czasu przygotowując napoje i posiłki.

Kosz nerka- Półka Le Mans - Gdańskie Kuchnie
Kosz nerka- Półka Le Mans - Gdańskie Kuchnie

Półka Le Mans do kuchni

Le Mans to nie tylko słynny tor wyścigowy we Francji i 24-godzinny wyścig świata. Le Mans to również niezwykle funkcjonalne rozwiązanie do szafek narożnych w kuchni, które do słynnego toru nawiązuje nie tylko nazwą, ale i kształtem. Ich opływowa budowa sprawia, że idealnie nadają się one do zagospodarowania tzw. ślepego narożnika.

Półka nerka

Półka nerka niesie szereg korzyści. Dzięki takiemu modelowi wysuwanych półek, cała zawartość narożnika wyjeżdża na zewnątrz szafki. Daje nam to maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz pełną funkcjonalność. Ergonomiczny kształt półek pozwala na pomieszczenie wielu naczyń i garnków. Półki wysuwane są na zewnątrz na niezależnych ramionach. Choć wyglądają dość niepozornie,  to ich udźwig robi naprawdę wrażenie – aż do 25 kg.

Kosz nerka- Półka Le Mans - Gdańskie Kuchnie
Kosz nerka- Półka Le Mans - Gdańskie Kuchnie

Kosz nerka do szafki narożnej

Kosze nerki do szafek narożnych w kuchni konkurują popularnością z półkami typu “magic corner”. Mają nad nimi jednak tę przewagę, że posiadają dwie, a nie cztery półki, które lepiej sprawdzają się przy przechowywaniu rzeczy o większych gabarytach, np. wyższe garnki, wazony, misy, czy szersze patelnie z długimi rączkami itp.

Kosz nerka - dobór

Kosze nerki – które wykorzystujemy przy naszych projektach kuchni występują w kilku rozmiarach, kwestia jedynie potrzeb klienta oraz możliwości kuchni. Nasi klienci bardzo chwalą sobie to rozwiązanie. W praktyce półki Le Mans świetnie sprawdzą się do magazynowania garnków, misek i innych akcesoriów kuchennych. Półki te podparte są w dwóch miejscach, co pozwala na utrzymanie obciążenia nawet do 20 – 25 kg każda. Dodatkowo ich doskonały design wpływa zawsze na atrakcyjność kuchni. Dzięki systemowi Le Mans możemy nie mieć obaw że nasze kuchenne skarby się będą doskonale schowane. Co więcej, będziemy je mieć zawsze pod ręką. 

Kosz nerka- Półka Le Mans - Gdańskie Kuchnie
Kosz nerka- Półka Le Mans - Gdańskie Kuchnie

Zalety półek Le Mans

  • zawartość półki mamy zawsze pod ręką
  • zwiększamy przestrzeń użytkową kuchni
  • mamy pełną wygodę w stosowaniu szafki
  •  dostęp do szafki z góry umożliwia komfortowe korzystanie i szybkie wyjmowanie naczyń

Kosz nerka w projektach firmy Gdańskie Kuchnie

Nasi projektanci proponują rozwiązania do szafek narożnych w postaci kosza nerki wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Kosze nerki są produkowane w różnych rozmiarach po to, aby można je było dopasować do wymiarów szafki narożnej w kuchni. Cena kosza zależy nie tylko od jego rozmiaru, ale także od parametrów takich jak udźwig, mocowanie oraz producent.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym.

Poznaj inne rozwiązania do kuchni od Gdańskich Kuchi

Gdanskiekuchnie.pl to wiodący producent mebli kuchennych w woj. pomorskim. Zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów kuchni w kraju i za granicą.

Kosz nerka Gdańsk

Nasza firma oferuje wygodne i użyteczne podejście. do przechowywania w szafkach kuchennych. Kosz nerka to świetne rozwiązanie nawet do niewielkich pomieszczeń. Zapraszamy do kontaktu.