półki le mans gdańsk - Gdnskie Kuchniea

Le Mans to nie tylko słynny tor wyścigowy we Francji i 24-godzinny wyścig świata. Le Mans to również niezwykle funkcjonalne rozwiązanie do szafek narożnych w kuchni, które do słynnego toru nawiązuje nie tylko nazwą, ale i kształtem. Ich opływowa budowa sprawia, że idealnie nadają się one do zagospodarowania tzw. ślepego narożnika.

Dzięki takiemu modelowi wysuwanych półek, cała zawartość narożnika wyjeżdża na zewnątrz szafki. Daje nam to maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz pełną funkcjonalność. Ergonomiczny kształt półek pozwala na pomieszczenie wielu naczyń i garnków. Półki wysuwane są na zewnątrz na niezależnych ramionach. Choć wyglądają dość niepozornie,  to ich udźwig robi naprawdę wrażenie – aż do 25 kg.

Półki – nerki lub kosze – nerki, jak zwyczajowo się nazywa ten rodzaj wyposażenia mebli kuchennych są fantastyczną alternatywą dla zwykłych półek w narożnych szafkach kuchennych.w kuchniach. Zwykłe półki są trudno dostępne, ciemne i wąskie. Zwyczajowo przechowuje się w nich takie akcesoria, których używamy rzadko. Nie musi tak być. Zastosowanie kosza nerki Le Mans sprawi, że narożnik kuchni zostanie wykorzystany na przechowywanie rzeczy i akcesoriów codziennego użytku. Wygoda w kuchni jest nadrzędną wartością, gdyż jest to pomieszczenie, w którym na co dzień spędzamy dużo czasu przygotowując napoje i posiłki. 

Kosze nerki konkurują popularnością z półkami typu „magic corner”. Mają nad nimi jednak tę przewagę, że posiadają dwie, a nie cztery półki, które lepiej sprawdzają się przy przechowywaniu rzeczy o większych gabarytach, np. wyższe garnki, wazony, misy, czy szersze patelnie z długimi rączkami itp.

Półki Le Mans w naszych kuchniach

Kosze nerki – które wykorzystujemy przy naszych projektach kuchni występują w kilku rozmiarach, kwestia jedynie potrzeb klienta oraz możliwości kuchni. Nasi klienci bardzo chwalą sobie to rozwiązanie. W praktyce półki Le Mans świetnie sprawdzą się do magazynowania garnków, misek i innych akcesoriów kuchennych. Półki te podparte są w dwóch miejscach, co pozwala na utrzymanie obciążenia nawet do 20 – 25 kg każda. Dodatkowo ich doskonały design wpływa zawsze na atrakcyjność kuchni. Dzięki systemowi Le Mans możemy nie mieć obaw że nasze kuchenne skarby się będą doskonale schowane. Co więcej, będziemy je mieć zawsze pod ręką. 

 

Zalety półek la mans

  • zawartość półki mamy zawsze pod ręką
  • zwiększamy przestrzeń użytkową kuchni
  • mamy pełną wygodę w stosowaniu szafki
  •  dostęp do szafki z góry umożliwia komfortowe korzystanie i szybkie wyjmowanie naczyń