Magic corner to kolejne ułatwienie, które proponujemy do Waszych kuchni. Dzięki zastosowaniu tego systemu, otrzymujesz ułatwiony dostęp do narożnej szafki i nie musisz w niej “nurkować”. 

Magic Corner Gdańsk - Gdańskie Kuchnie
Magic Corner Gdańsk - Gdańskie Kuchnie

Magic corner - Gdańskie Kuchnie

Magic corner to kolejny mechanizm, wykorzystywany w naszych projektach, cieszący się ogromnym zainteresowaniem. Wybierając to rozwiązanie możesz na zawsze zapomnieć z nurkowaniem w narożniku kuchennej szafki, bowiem dzięki zastosowaniu systemu magic corner poprzez jedno pociągnięcie uchwytu szafki, cały mechanizm zawarty w szafce narożnej wysuwa się automatycznie sam.

Magic corner - co to jest?

System magic corner składa się z dwóch oddzielnych koszy, które tworzą razem 4 półki – kosze do przechowywania. Kosze te poprzez idealne dopasowanie do szerokości i głębokości szafki idealnie wypełniają jej wnętrze. Jak wiadomo zagospodarowanie wolnego miejsca w kuchni to istotny aspekt i projektując nasza kuchnie zawsze staramy się w 100% wykorzystać każdą przestrzeń. Dodatkowo w systemie magic corner półki, które wysuwają się  poza szafkę, dają nam idealną możliwość na wyjęcie i schowanie kuchennych przedmiotów. Jest to idealne rozwiązanie do przechowywania dużych naczyń, garnków i drobnego sprzętu agd, takiego jak: miksery, roboty kuchenne, blendery. System pozwala również na podzielenie szafki na cztery półki, dzięki czemu wykorzystane jest nawet 80% dostępnej przestrzeni.

 

Magic Corner Gdańsk - Gdańskie Kuchnie
Magic Corner Gdańsk - Gdańskie Kuchnie

System Magic Corner

Kuchnie od naszej firmy na życzenie Klientów dość często wyposażone są w system magic corner. Stanowi on rewelacyjna alternatywę dla zwykłych półek, które w szafkach narożnych są bardzo ciemne, głębokie, a przez to trudno dostępne. Konkuruje też z popularnymi półkami – nerkami, jednak ma nad nimi tę przewagę, że oferuje nie dwie, a cztery powierzchnie i bardziej wypełnia wnętrze szafki, przez co może okazać się bardziej pojemnym rozwiązaniem. Wszystko zależy od tego, co Klient zamierza w tej przestrzeni przechowywać. Jako projektanci i wykonawcy kuchni na wymiar sprostamy każdemu wyzwaniu. 

Magic corner - na czym polega?

W praktyce wygląda to następująco: poprzez jedno pociągnięcie za uchwyt frontu, wysuwamy kosze przednie poza obręb szafki, gdy jednocześnie tylne kosze przesuwają się do przodu. Cały ruch odbywa gładko i bardzo płynnie. Różne modele mogą różnić się sposobem otwierania, ale zasada działania pozostaje ta sama. Dodatkowo istnieje możliwość wysunięcia tylnych koszy na zewnątrz na niezależnych prowadnicach z cichym domykaniem.

Magic Corner Gdańsk - Gdańskie Kuchnie
Magic Corner Gdańsk - Gdańskie Kuchnie

Zalety systemu magic corner

  • Idealny do szafek o szerokości 450, 500 i 600 z frontem na zawiasach.
  • Ułatwiony dostęp do zawartości półek.
  • Doskonałe wykorzystanie trudno dostępnej powierzchni narożnika.
  • Płynny i łatwy sposób otwierania.
  • System cichego zamykania.
  • Kilka opcji do wyboru.

Magic corner w Gdańskich Kuchiach - cena

System typu magic corner pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni szafki narożnej w kuchni. Dodatkowo dostęp do rzeczy, które trzymamy w takiej szafce dzięki zastosowaniu tego systemu jest bardzo ułatwiony. Cana systemu zależy od wielkości szafki, rodzaju materiału, z jakiego jest wykonany kosz magic corner oraz od producenta systemu. Nasi projektanci zawrą cenę systemu w całkowitej cenie projektu i wykonania kuchni na wymiar.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym.

Oferujemy różne rozwiąznia do kuchni

Gdanskiekuchnie.pl to wiodący producent mebli kuchennych w woj. pomorskim. Zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów kuchni w kraju i za granicą.

Magic Corner Gdańsk

Gdańskie Kuchnie oferują kompleksowy projekt oraz montaż kuchni na wymiar dla klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego obszaru Pomorza. Nasi klienci bardzo lubią system magic corner i chętnie z niego korzystają. Nasi projektanci dobiorą system do kuchni tak, aby korzystanie z niego było wygodne. Zapraszamy do kontaktu.