Kuchnia w stylu angielskim to połączenie tradycji z elegancją. Sięgając początków narodzin stylu angielskiego we wnętrzach tego typu miało być stylowo i gustownie, a aranżacje swoim wyglądem miały nawiązywać do dużych pomieszczeń rodem z niezliczonych na Wyspach Brytyjskich pałaców i zamków.  

Kuchnia w stylu angielskim

Charakterystyczne w stylu angielskim są ozdobne fronty, szprosy, przeszklenia i otwarte półki. Idealnie do tego stylu pasują stylizowane sprzęty AGD. 

Kuchnia w stylu angielskim to połączenie nowoczesności z tradycją. Pastelowe kolory mebli i ścian czynią wnętrze kuchni angielskiej ciepłym i przytulnym. Ważną rolę w aranżacji kuchni odgrywają liczne dodatki. Wnętrza urządzone w stylu angielskim mają swój niepowtarzalny urok i charakter. Są przytulne i ponadczasowe. Dominują w nich jasne kolory, naturalne materiały wykończeniowe oraz bogate zdobienia i dodatki, które wprowadzają sielski, domowy klimat.

Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia spotkania z Gdańskimi Kuchniami.
 Zaprojektujemy Twoja kuchnię marzeń!

Kuchnia angielska - na co zwrócić uwagę?

Styl angielski w kuchni rządzi się swoimi prawami. Komfort i elegancja są oczywiście na pierwszym planie, nie bez znaczenia są tutaj również bibeloty i ozdobne materiały. Na co warto również zwrócić uwagę?

Kolorystyka w stylu angielskim

Kolory w kuchni angielskiej – jasna kolorystyka jest tutaj nieodłączna, dotyczy ona zarówno mebli jak i podłóg czy ścian. Zdecydowanie taka kuchnia zyskuje na lekkości tworząc bardzo przestronne i przyjemne dla oka wnętrze. Mocne akcenty kolorystyczne w kuchni angielskiej pojawiają się głównie w blatach i na podłodze. Tutaj zazwyczaj pada na ciemnobrązową podłogę, czarny blat, uchwyty, dodatki. Coraz częściej popularna się staje podłoga w czarno-białą szachownicę.

Kuchnia w stylu angielskim

O nas

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli kuchennych w Trójmieście. 
Wszystkie nasze meble kuchenne powstają w zakładzie stolarskim w Gdańsku, pod fachowym okiem doświadczonych stolarzy. 

Pracujemy na wysokiej jakości narzędziach stolarskich, dbając o to, aby każdy element wychodzący z naszego zakładu, spełniał kryteria jakości oraz wszystkie oczekiwania naszych klientów. 

Kuchnia w stylu angielskim - Galeria