Główną zaletą realizacji kuchni na wymiar jest ich idealne dopasowanie do pomieszczenia oraz do użytkownika. Pomiar laserowy z Gdańskimi Kuchniami to gwarancja dokładności pomiaru, a co za tym idzie, idealnie wykonanej zabudowy. 

panele szklane gdansk

Pomiar laserowy kuchni

Jeśli już wiesz, w jakim stylu powinna być Twoja wymarzona kuchnia, należy przygotować jej projekt. Aby przystąpić do tworzenia projektu w konkretnym stylu, najpierw potrzebne jest wykonanie profesjonalnych pomiarów pomieszczenia, żeby idealnie dopasować zabudowę. Główną zaletą realizacji kuchni na wymiar jest właśnie idealne dopasowanie się do pomieszczenia oraz do użytkownika. Ponieważ kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w domu, jest to istotna kwestia. 

Pomiar laserowy kuchni Gdańsk

W naszej firmie stosujemy najbardziej nowoczesne metody pomiaru, m.in. pomiar laserowy. Daje on szybki rezultat i jest bardzo dokładny. Niemal natychmiast projektant otrzymuje niezbędne dane do rozpoczęcia fazy projektowania wymarzonego pomieszczenia. Kolejnym etapem jest projekt kuchni na wymiar przygotowany przez Gdańskie kuchnie. Tutaj też wspieramy się współczesną technologią. Nasi klienci mają szansę niemal od razu zobaczyć swoją kuchnię w technologii 3d, co jest pomocne w decydowaniu o ewentualnych zmianach, gdyż od razu po ich wprowadzeniu, widoczny jest efekt. Projekt komputerowy kuchni 3d to zaleta współpracy z naszą firmą.

Jak wykonać pomiar laserowy kuchni?

Pomiar kuchni to bardzo ważny element projektu oraz późniejszej realizacji mebli na wymiar. Najmniejsza pomyłka, czy nieścisłość może skutkować dodatkowymi problemami przy montażu, czasami również wyższymi kosztami realizacji. 

Przede wszystkim należy dobrze się do tego etapu przygotować, być wyposażonym w dokładne miarki. Dobrze, jeśli pomiaru dokonuje osoba, która posiada doświadczenie. W Gdańskich Kuchniach nasi pracownicy są specjalistami w swoim fachu. 

Dokładny i skrupulatny pomiar pozwoli na oddanie w pełni obrazu danego pomieszczenia. Nawet najmniejszy skrawek ściany, czy podłogi powinien być dokładnie zmierzony. Nie wolno pozostawiać niczego domysłom. Jeśli pomieszczenie posiada już zabudowę, dobrze jest odsunąć ją od ścian. Jeśli wiązałoby się to ze zniszczeniem obecnej zabudowy, wówczas można dokonać pomiarów tam, gdzie jest to możliwe, a brakujące wartości domierzyć w przyszłości w celu kosmetycznych poprawek mebli w procesie ich produkcji. Warto jest używać sprawdzonego sprzętu, czyli miarek i dalmierzy. Nasza firma pracuje na najlepszym sprzęcie. Wspieramy się nowoczesną technologią i nasze pomiary opieramy na wynikach podanych przez laserowe dalmierze elektroniczne. Są one dokładne i pomagają nam skrócić czas pomiaru do minimum.

Urządzenia do pomiaru laserowego

Pomiar laserowy to taki, do którego używa się laserowych miarek, nazywanych dalmierzami. To technologia laserowa, która za pomocą wiązki lasera pozwala na pomiar odległości od źródła wiązki do przeszkody, czyli np. ściany pomieszczenia. W Gdańskich Kuchniach cenimy sobie dokładność i łatwość pomiaru, dlatego naszych pomiarów dokonujemy właśnie przy użyciu lasera. Daje to nam możliwość szybkiego obmiaru kuchni oraz natychmiastowego otrzymania wszelkich najpotrzebniejszych danych, np. powierzchni, czy kubatury pomieszczenia itp. Technologia laserowych pomiarów kuchni bardzo ułatwia naszą pracę, a przy tym sprawia, że nasi Klienci nie czekają długo na wstępny projekt swojej wymarzonej kuchni. 

Korzyści pomiaru laserowego

Dokładność pomiarów

Szybkość wykonania pomiarów

Skrócenie procesu realizacji projektu

Pomiar laserowy kuchni - koszty​

Usługa wykonania laserowego pomiaru pomieszczenia jest integralną częścią usługi projektu kuchni w Gdańskich Kuchniach. Z tego też powodu nie wyceniamy samego pomiaru. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego koszt zarówno projektu, jak i pomiaru każdorazowo kalkulowany jest w zależności od dostępności i rodzaju użytych materiałów, stopnia skomplikowania projektu, zastosowanych rozwiązań. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – wycenimy nasze usługi w oparciu o Twoje oczekiwania. Każdorazowo klienci otrzymują od Gdańskich Kuchni indywidualną wycenę projektu oraz kosztów jego realizacji. Zapraszamy, skontaktuj się z nami i stwórzmy Twoją idealną, wymarzoną kuchnię.

O nas

Gdanskiekuchnie.pl to wiodący producent mebli kuchennych w woj. pomorskim. Zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów kuchni w kraju i za granicą.

projekt kuchni 3d

Projekt kuchni 3d