Historia

Producent mebli kuchennych z Gdańska – Gdańskiekuchnie.pl zapoczątkował swoją działalność w 2008 r. Decyzja o otwarciu firmy poprzedzona była kilkuletnim doświadczeniem w pracy w zawodzie projektanta i wykonawcy kuchni na zamówienie. Pasja do pracy z meblami kuchennymi zaowocowała stworzeniem stabilnej i rozpoznawalnej marki w Gdańsku, woj. pomorskim a także za granicą np. w Szwecji. 

Jak projektujemy meble?

Każdy projekt poprzedza wywiad –  rozmowa z klientem. Wspólnie z Klientem staramy się odpowiedzieć na pytanie jakiego projektu kuchni oczekuje klient. Czy kuchnia ma być nowoczesna czy klasyczna? W jakiej kolorystyce mają być utrzymane poszczególne elementy jak blaty, fronty, boki szafek etc? A może Klient oczekuje czegoś oryginalnego? Od tego jest nasze zespół projektowy aby oczekiwania klienta przelać na projekt komputerowy. 

Zobacz swoja przyszłą kuchnię... na żywo!

W naszym salonie mebli kuchennych przy ul. Kartuskiej 218 – do każdego projektu kuchni istnieje możliwość zobaczenia swojej przyszłej kuchni w “wirtualnej rzeczywistości” – VR. Dzięki specjalnym okularom VR możemy poczuć się jak w prawdziwym pomieszczeniu, chodzić po nim etc. Jedyny wymóg to dostarczenie projektantowi wymiarów pomieszczenia lub wcześniejsze umówienie się na pomiar. 

Jak produkujemy meble kuchenne?

Nasze meble kuchenne produkowane są w zakładzie stolarskim w Gdańsku. Niesustannie inwestujemy w nasz zakład – poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń. 

Jesteśmy otwarci na współpracę!

Jesteśmy otwarci na współpracę z projektami wnętrz, architektami, osobami które zajmują się home-stagingiem, a także wszelkimi innymi osobami działającymi na rynku nieruchomości. Rozważmy każdą możliwość współpracy!

Producent mebli
kuchennych z Gdańska

Dlaczego warto swoją wymarzoną kuchnię powierzyć nam?

Jakość

Jakość ma swoją cenę, ale w przypadku inwestycji na lata – warto właśnie postawić na jakość. Nasze długoletnie doświadczenie w produkcji mebli kuchennych jest dla Państwa, setki zrealizowanych prac, setki godzin podczas montażu kuchni – to wszystko przekłada się na najwyższą jakość naszych produtków jak i usług.

Komfort obsługi

Jako sprawdzona firma na rynku dbamy o to aby wszystkie szczegóły odnośnie zlecenia jak: dokładne wymiary pomieszczeń, dobór kolorów i materiałów, układ szafek, a także terminy płatności oraz realizacji były znane obu stronom i nie pozostawiały wątpliwości. Składając zamówienie u nas mogą Państwo liczyć że będzie ono wykonane zgodnie z Państwa wytycznymi. 

Kreatywne projekty

Producent mebli jest rzemieślnikiem – wykonawcą – tylko. Z kolei projektant mebli to artysta. My jesteśmy także projektantami mebli kuchennych. Oznacza to że, dzieło które powstanie będzie nie tylko odznaczało się funkcjonalnością, ale będzie miało swój charakter, duszę. W końcu wszyscy jesteśmy wzorcarkami, a wnętrz w których się znajdujemy mają wpływ na nasze samopoczucie. 

Doświadczenie

Za nami setki realizacji, setki odbytych rozmów z klientami, setki montaży. Wiemy jak zrealizować kuchnie nie tylko dobrze, ale także optymalnie cenowo dla klienta. My wiemy, że w naszej pracy liczy się każdy centymetr. 

Konkurecyjne ceny

Nasze usługi staramy się oferować w konkurecyjnych cenach. Nassze kuchnie to optymalny wybór pomiędzy jakością a ceną.

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę że opóźnienia w realizacji kuchni mogą powodować dla każdego problemy i niedogodności np. opóźnić przeprowadzkę, remont czy zablokować inne prace, a także wpłynąć na terminy innych ekip remontowych. Dlaczego termin jest zawsze gwarantowany w umowie. Jest to także nasz punkt honoru. 

Powód do dumy!

Jesteśmy przekonani, że wybierając nas zapraszając gości do domu będą Państwo dumni ze swojej nowej, urządzonej stylowo kuchni. A u odwiedzających wnętrza wywołają zachwyt.