Twoja nowa kuchnia  w VR! Możesz wejść do swojej nowej kuchni i rozejrzeć się po niej. Ocenić, czy rozmieszczenie o którym myślałeś, naprawdę Ci odpowiada, a może styl który wybrałeś, nie jest do końca tym co chciałbyś osiągnąć? Dzięki technologii VR możesz uniknąć pomyłek i zaskoczenia. Zanim elementy składowe Twojej kuchni w ogóle powstaną!

kuchnia w vr

Projekt kuchni w Virtual Reality

Dzięki najnowszym trendom i wynalazkom działu elektroniki dziś mamy o wiele więcej możliwości, aby przedstawić projekt kuchni naszym klientom. Projekt kuchni to już nie tylko szkic kolejnych szafek, ale pełen profesjonalny projekt.

Projekt kuchni 3d

W ramach naszych projektów klienci otrzymują nie tylko standardowe rysunki rzutów kolejnych stron zabudowy, ale także pełen projekt w 3d, a nawet możliwość zobaczenia swojej kuchni przy wykorzystaniu technologii Virtual Reality (VR). 

Technologia VR

Dzięki przełomowej technologii Virtual Reality mamy dziś możliwość oglądania wirtualnego świata tak, jakbyśmy byli jego częścią. W Gdańskich Kuchniach wykorzystujemy zalety jakie daje obraz wirtualnej rzeczywistości, aby pokazywać naszym klientom zaproponowane dla nich rozwiązania oraz całe projekty kuchni.  Klient ma okazję ujrzeć efekty naszej pracy  w wirtualnej rzeczywistości, tym sposobem można uniknąć nieporozumień na linii projektant/wykonawca – klient.

Sprawdź funkcjonalność kuchni

Przy użyciu specjalistycznych okularów VR mamy możliwość zaprezentować klientom efekt naszej pracy. Klient ma możliwość oceny kolorystyki wnętrza i zastosowanych materiałów oraz funkcjonalności kuchni. Może sprawdzić, czy blaty są na odpowiedniej dla niego wysokości, czy szafki lub półki górne posiadają odpowiednią głębokość, a nawet czy dostęp do szuflad, czy innych rozwiązań jest niezakłócony i wygodny. Technologia VR stwarza wiele nowych możliwości, z których my, jako projektanci kuchni, chętnie korzystamy. Dodatkowo stwarza możliwość zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań klientom, np. pokazanie różnicy pomiędzy półką typu magic corner ,a “Le Mans”.

Zobacz swoją kuchnię w VR!

Technologia VR pozwala nam na poczucie, że znajdujemy się w zupełnie innym miejscu niż w rzeczywistości. Tak samo w przypadku projektów kuchni, dzięki VR nasi klienci mają możliwość niejako przetestować propozycje projektanta jeszcze przez rozpoczęciem realizacji projektu i wnieść ewentualne uwagi oraz podzielić się swoimi odczuciami.

Projekt kuchni w VR​ - Korzyści

Określenie
stylu

Możliwość oceny projektu pod kątem wizualnym – czy projekt się podoba, czy kolorystyka i wzory zastosowane w projekcie odpowiadają założeniom i gustowi klienta

Dopasowanie wymiarów

Możliwość sprawdzenia na jakiej wysokości będą się znajdować poszczególne elementy zabudowy – jest to bardzo ważne w przypadku osób o dość niskim wzroście ale także dla tych o wysokim wzroście – można sprawdzić, czy wszystkie elementy zabudowy są łatwo dostępne i wygodne

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dzięki wcześniejszej akceptacji przez klienta niektórych rozwiązań, bądź wprowadzeniu przez niego zmian, można uniknąć wielu kosztownych poprawek w czasie realizacji projektu lub w czasie użytkowania pomieszczenia

Weryfikacja założeń

Stwarza szansę na omówienie wszelkich nieścisłości dotyczących umiejscowienia np. zlewu, czy lodówki lub innych elementów AGD w kuchni. Można porównać kilka wersji i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie

O nas

Gdanskiekuchnie.pl to wiodący producent mebli kuchennych w woj. pomorskim. Zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów kuchni w kraju i za granicą.

projekt kuchni 3d

Kuchnia w VR​