Szara kuchnia coraz częściej jest wybierana przez klientów. Co sprawia, że szary kolor kuchni jest tak popularny?
Kuchnia w kolorze szarym jest uniwersalna i ponadczasowa. Szary kolor z powodzeniem może być łączony z wieloma innymi kolorami. Szara kuchnia sprawdzi się w wielu stylach: w skandynawskim, nowoczesnym, eleganckim czy loftowym. W związku z uniwersalnością tego koloru nie da się go „zaszufladkować” do jednego rodzaju stylu. Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy Twoją szarą kuchnię marzeń!

Szara kuchnia z drewnem

Szara kuchnia nie musi być nudna i mdła. To właściwie do niej nie pasuje. Ten rodzaj kuchni może zostać wzbogacony o elementy z naturalnego drewna. To sprawi, że nabierze ona ponadczasowej aranżacji. Odcienie szarości doskonalone komponują się z np. z drewnianym blatem. Oprócz tego z kilkoma akcentami bieli – sprawią, że kuchnia nabierze elegancji. Szara kuchnia w połączeniu z drewnem świetnie wpisuje się w styl loftowy, jednak w innych stylach również się odnajdzie. 

Szara kuchnia z czarnym blatem

Szara kuchnia, może być świetnym początkiem do dobierania różnych dodatków, w różnych kolorach. Szafki w kolorze szarym – to doskonałe tło dla czarnych elementów. Blat w tym kolorze z pewnością doda charakteru szaremu wystrojowi i uwydatni jego atuty. Inne czarne dodatki, takie jak czarna bateria, czarne uchwyty szafek oraz czarny sprzęt AGD – dodadzą klasy i elegancji takiej kuchni. W kuchni spędzamy dużo czasu. Będzie jeszcze milej, jeżeli urządzimy ją tak jak chcemy i wykorzystamy kolory, które najbardziej lubimy.

Szara kuchnia - ile kosztuje?

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem szarych mebli do swojej kuchni – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami. Nasi konsultanci i projektanci poinformują Państwa o poszczególnych etapach prac oraz o kosztach. Każda realizacja jest przez nas wyceniana indywidualnie. Koszty wykonania szarej kuchni zależne są od wyboru poszczególnych materiałów, wielkości zabudowy oraz lokalizacji wykonania montażu. Dlatego nasi klienci otrzymują od Gdańskich Kuchni wycenę przygotowaną specjalnie dla nich.

O nas

Gdanskiekuchnie.pl to wiodący producent mebli kuchennych w woj. pomorskim. Zrealizowaliśmy ponad 1700 projektów kuchni w kraju i za granicą. 

Szara kuchnia

 Zaprojektujemy i wykonamy kuchnie o jakiej marzysz. W swoim portfolio mamy mnóstwo realizacji kuchni w szarym kolorze, w różnej stylistyce i odsłonach. Zapraszamy do naszej galerii propozycji mebli do kuchni.