Stolarz Gdańsk – w firmie Gdańskie Kuchnie już od 15 lat tworzymy meble kuchenne na wymiar dla osób indywidualnych i firm. Zapraszamy klientów nie tylko z Gdańska, ale też z całej Polski. W samym Trójmieście możemy pochwalić się już ponad 1500 realizacji. Z zaangażowaniem i ogromną precyzją podchodzimy do tworzenia mebli. Jesteśmy rzetelną i profesjonalną firmą. Zapraszamy do kontaktu.

Usługi stolarskie Gdańsk

Projektujemy kuchnie różnego rodzaju – w kształcie litery L, U, z wyspą, bez, w stylu nowoczesnym, tradycyjnym, boho i wielu innych. Dopasowujemy projekt do wizji i wymagań klienta, żeby w pełni oddać jego potrzeby. Tworzymy kuchnie nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Kuchnia to miejsce spotkań, wspólnego gotowania, spożywania posiłków i wielu rozmów. Stwórz kuchnię taką, o jakiej marzysz.  

Sprawdź nasze promocje!

 

Sprawdź aktualne propomocje na naszej stronie głównej.

Stwórz swoją kuchnię taniej!

Skorzystaj z naszych wyjątkowych promocji. Aktualne promocje oraz warunki skorzystania z nich można sprawdzić tutaj.

Skorzystaj z dodatkowych bonusów

Nagrody za polecenia

Poleć nas innej osobie, a jeśli zamówi także kuchnie – obydwoje otrzymacie nagrody.

AGD 3 + 1

Zamawiając 3 sprzety AGD czwarty otrzymasz za pół ceny

5 lat gwarancji na sprzęt AGD

Kupując sprzęty AGD od nas cieszysz się  5-letnią gwarancją!

10 rat 0%

Umożliwmy zakup kuchni w systemie ratalnym. RRSO 0%. 

W naszej firmie Gdańskie Kuchnie pracują wykwalifikowani stolarze, którzy od lat tworzą zachwycające meble kuchenne na wymiar dla naszych klientów. Nasza firma posiada wiele lat doświadczenia i nieustannie inwestujemy w jej rozwój. Lubimy wyzwania i chętnie podchodzimy do nietypowych zleceń. Podczas projektowania kuchni wykorzystujemy nowoczesne technologie i kreatywność naszych projektantów.

Jako jedni z nielicznych w tej branży korzystamy z laserowego pomiaru kuchni, który szybko i precyzyjnie zwraca nam szczegółowe dane. Nie ma tu ryzyka pojawienia się błędnych wyników, a cała czynność jest przeprowadzana bardzo sprawnie.

Projektowanie kuchni 3D pozwala klientom zobaczyć, jak będzie wyglądała ich kuchnia po wykonaniu, co daje szansę na wprowadzanie poprawek na wczesnym etapie. Nie trzeba już dłużej polegać jedynie na wyobraźni, bo pokazujemy wizualizację tego, jak kuchnia będzie wyglądała po realizacji.

Kuchnie mają nie tylko się pięknie prezentować i przetrwać na długie lata, ale też być w pełni funkcjonalne. Żeby ułatwić sobie życie codzienne proponujemy poniższe rozwiązania:

Gdańskie Kuchnie - o nas

Każde zamówienie traktujemy jak indywidualne wyzwanie. Staramy się wyjść na przeciw potrzebom Klienta. Każda kuchnia jest osobną historią i do jej realizacji jest inna droga. Musi spełniać wymagania estetyczne i praktyczne danego klienta. Nie boimy się wyzwań, trudnych wnętrz, oryginalnych pomysłów.

Gdańskiekuchnie.pl to firma specjalizującą się w usługach z zakresu projektowania i montażu kuchni na wymiar. Kuchnie na wymiar projektujemy od roku 2008. Gdańskie Kuchnie to studio istniejące na polskim i zagranicznym rynku wiele lat.  Naszą firmę tworzy zespół wybitnych, utalentowanych projektantów. Każde zamówienie to dla nas indywidualne wyzwanie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klienta. Każda kuchnia jest wyjątkową historią a i droga do jej realizacji nie zawsze prowadzi tak samo. W końcowym efekcie mamy dojść do połączenia estetyki i funkcjonalności. Lubimy wymagające projekty kuchni i oryginalne pomysły.

0
zrealizowanych kuchni
0
lat doświadczenia w branży
0
osób w zespole
0
salon firmowy

ul. Kartuska 218

Zapraszamy do odwiedzania naszej ekspozycji w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej 218.

Dobry stolarz Gdańsk - dlaczego my?

Jakość materiałów i obsługi

Nie tylko projektujemy i wykonujemy piękne i oryginalne kuchnie, ale też bardzo funkcjonalne i praktyczne. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów i oferujemy świetną obsługę.

Kreatywne projekty

Aranżujemy kuchnie, które są dedykowane Twojemu wnętrzu. Nie korzystamy z tradycyjnych rozwiązań i schematów. Tworzymy projekty, które idealnie pasują do Twojej kuchni i wymagań.

Konkurecyjne ceny

Nasza firma Gdańskie Kuchnie wykonuje projekty kuchni, które są bogate w funkcjonalne rozwiązania, a przy tym wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wszystko to w korzystnych cenach, na każdą  kieszeń.

Terminowość

Cenimy swój czas oraz czas naszych Klientów. Respektujemy ustalone wspólnie terminy i dowozimy rozwiązania na czas.

Jak wygląda współpraca?

Podczas realizacji naszych usług ściśle współpracujemy z klientem. Ustalamy potrzeby i oczekiwania, by następnie wprowadzić je w życie. Także ustalamy wysokość inwestycji i wszystkie koszty oraz terminy.

1. Błyskawiczna wstępna wycena

Skorzystaj z formularza błyskawicznej wyceny aby poznać wstępną wycenę swojej kuchni. Formularz dostępny jest na dole każdej podstrony naszego serwisu. Przejdź do formularza!

2. Pomiar

Nasz projektant przyjedzie na miejscu planowanego montażu i wykona profesjonalny pomiar. Na potrzeby projektu można również dostarczyć rzut mieszkania z góry. Przed montażem pomiaru zawsze dokonuje projektant.

4. Transport i montaż

Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczny transport i montaż w dowolnej lokalizacji na terenie Trójmiasta i okolic. Profesjonalne grupy monterskie złożone z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników Gdańskich Kuchni sprawnie przeprowadzą prace montażowe, tak aby były dla Państwa jak najmniejszym obciążeniem. Nie korzystamy z wynajętych grup montażowych.

3. Wizualizacja - projekt kuchni 3D oraz w VR!

Podczas spotkania w naszym salonie w Gdańsku przy Kartuska 218) przedstawimy Państwu wizualizację kuchni na wymiar na podstawie otrzymanych wymiarów. Mogą także Państwo zobaczyć projekt swojej kuchni w wirtualnej rzeczywistości – z pomocą okularów do VR. Przed spotkaniem należy dostarczyć projektantowi wymiary pomieszczenia lub umówić się na pomiar. Podczas spotkania projektant będzie na żywo wprowadzał Państwa sugestie. Na koniec poznają Państwo wycenę kuchni. Spotkanie jest darmowe i niezobowiązujące.

Stolarz Gdańsk - opinie