Meble łazienkowe na wymiar to coś, co naprawdę lubimy robić! Jesteśmy wiodącym producentem mebli na wymiar. Z nami wreszcie będziesz mieć wymarzoną łazienkę

Skontaktuj się z nami.

Meble łazienkowe na wymiar - Gdańskie Kuchnie

Meble łazienkowe na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar to rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających klientów, którzy dokładnie wiedzą, jak ma wyglądać ich łazienka.

Znajdź swój styl.

Ty przedstawiasz nam swoją wizję – my robimy dokładne pomiary pomieszczenia, do którego dostosowujemy projekt. Taki projekt pozwala dopasować meble łazienkowe do indywidualnych preferencji oraz cech łazienki. 

Podczas urządzania łazienki musimy pamiętać, że posłuży nam ona na lata, a jej wyposażenie będzie zamontowane w stałych miejscach. Dlatego tak ważne jest, żeby dokładnie przeanalizować, jak najbardziej funkcjonalnie, a przy tym też pięknie zaaranżować przestrzeń.

Łazienki to pomieszczenia, które szczególnie wymagają mebli na wymiar. Meble łazienkowe zrobione na wymiar pozwolą zapewnić swobodę ruchu, wygląd dopasowany do stylu, a także dużą liczbę szafek, które pomieszczą nasze rzeczy.

Wykonujemy pomiar łazienki metodą laserową. To najszybsza i najbardziej precyzyjna technologia pomiaru z dostępnych na rynku. Sprawnie wykonamy pomiar łazienki, dzięki czemu nie zajmiemy Ci dużo czasu, a nasza wizyta nie zaburzy Twojego planu dnia.

Koszt pomiaru laserowego wliczony jest w cenę projektu!

Meble łazienkowe na wymiar - montaż i produkcja Gdańskie Kuchnie
Meble łazienkowe na wymiar - szafki do łazienki- Gdańskie Kuchnie

Meble łazienkowe na wymiar montaż

Od momentu złożenia zamówienia do realizacji minie 5 tygodni.

Po akceptacji projektu przez klienta zlecenie natychmiast trafia do naszej stolarni. Następnie pracownicy zapoznają się z otrzymanym projektem i zaczyna się produkcja mebli do Twojej łazienki. W naszej stolarni w Gdańsku zostają wycięte, później zapakowane i przygotowane do wyjazdu.

Monterzy zabierają tak przygotowane meble i wiozą je prosto do Twojego mieszkania. Transport i wniesienie mebli odbywa się bezpłatnie przez naszych pracowników. Oprócz tego zajmą się oni także złożeniem, zawieszeniem, odpowiednim ustawieniem i przymocowaniem mebli. Te usługi także są już wliczone w cenę.

Szafki łazienkowe

W dużych łazienkach można pozwolić sobie na wykreowanie niemalże pokoju kąpielowego, a oprócz niezbędnych elementów zamontować dodatkowe siedziska i strefę relaksu, jak w prawdziwym SPA. W przypadku małych łazienek trzeba skupić się na najlepszym wykorzystaniu przestrzeni w sposób funkcjonalny i zapewniający umieszczenie tam wszystkich niezbędnych elementów. Dołożyć można parę dodatków, które zbudują odpowiedni klimat.

Szafki łazienkowe wiszące

Szafki łazienkowe wiszące mogą być z lustrem lub bez. Są bardzo poręczne i wyposażone w półki lub nawet niekiedy w szuflady. Można zapełnić je kosmetykami, do których chcemy mieć łatwy dostęp. Pozwalają utrzymać porządek, zapewniają ładny wygląd, komponują się z pozostałymi meblami.

Szafki łazienkowe stojące

To świetne rozwiązanie do łazienki. Jest stabilna, nie musi być montowana na ścianie i zwykle też można pomieścić w niej naprawdę dużo rzeczy. Warto zwrócić uwagę na szafki wyposażone w nóżki, dzięki czemu będą mniej narażone na kontakt z wodą.

Szafki łazienkowe na wymiar

Łazienki często są pomieszczeniami niedużymi, które dodatkowo stają się nieforemne po umieszczeniu w nich toalety i wanny/prysznica. Dlatego meble łazienkowe powinny być odpowiednio dopasowane, by wkomponowały się w układ i wystrój łazienki, umożliwiały swobodne ruchy, a jednak były też w stanie pomieścić wszystkie kosmetyki i inne rzeczy, które trzymamy w łazience. W tej sytuacji idealnie sprawdzają się meble łazienkowe na wymiar. 

Wykonujemy szafki łazienkowe na wymiar – wiszące i stojące. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Meble łazienkowe na wymiar - Gdańskie Kuchnie szafki stojące, wiszące
Meble łazienkowe na wymiar - zabudowa pralki - Gdańskie Kuchnie

Meble łazienkowe na wymiar - zabudowa pralki

W większości gospodarstw domowych nie ma oddzielnego miejsca na pralkę, więc zwykle umieszczane są one w łazienkach. Przyjęło się też ukrywanie pralek, a ciekawa aranżacja może przekształcić sytuację z problemu w atut.

Meble łazienkowe na wymiar, dzięki którym można ukryć pralkę w łazience, to świetny pomysł na schowanie jej. Sprawdzi się tu np. szafka na pralkę. Może być podobnych wymiarów, co samo urządzenie, lub większa, dzięki czemu pomieścimy w niej też inne rzeczy, jak np. proszki i płyny do prania, środki czystości.

Zaprojektujemy i stworzymy najlepszą zabudowę pralki dla Ciebie i Twojej przestrzeni. Zadzwoń lub odwiedź nasz salon przy ulicy Kartuskiej 218 w Gdańsku.

Meble łazienkowe na wymiar Gdańsk

Istniejemy na rynku od 2008 roku, i, poza meblami do kuchni, wykonujemy także meble łazienkowe na wymiar. Naszą pasją jest projektowanie i tworzenie mebli. Połączenie pasji i doświadczonych, rzetelnych fachowców zaowocowało stworzeniem rzetelnej, zaufanej i rozpoznawalnej marki w Gdańsku, woj. pomorskim oraz poza granicami Polski (np. w Szwecji).

Wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów urządzenie łazienki, która przetrwa lata, dlatego każdy projekt poprzedzamy wyczerpującym wywiadem. Dzięki temu dokładnie możemy zapoznać się z wizją i oczekiwaniami klienta, a później zaproponować rozwiązanie idealne dla niego.

Meble łazienkowe na wymiar - Gdańskie Kuchnie - wysoka jakość
Meble do łazienki na wymiar Gdańskie Kuchnie

Meble łazienkowe na wymiar - produkcja

Meble łazienkowe na wymiar produkujemy w naszym zakładzie stolarskim w Gdańsku. Wciąż go ulepszamy, inwestując w nowe maszyny i urządzenia. 

Wyróżniają nas kreatywne projekty, indywidualne podejście, wysoka jakość i konkurencyjne ceny. Wybierz firmę Gdańskie Kuchnie i razem stwórzmy zachwycające meble łazienkowe na wymiar do Twojego domu.