Czarna kuchnia to elegancja i nowoczesność. Można dopasować czarną kuchnię do salonu urządzonego w stylu nowoczesnym, loftowym lub glamour. Taki wybór kolorów przez niektórych jest uważany za odważny, przez innych podziwiany. Jedno jest pewne – nie można obok takiej kuchni przejść obojętnie.

Jesteśmy producentem pięknych czarnych kuchni. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która zaprojektuje dla Ciebie czarną kuchnię i wykona meble z wysokiej jakości materiałów – skontaktuj się z nami.

Czarna kuchnia Gdańsk, Trójmiasto

Kuchnia to miejsce, gdzie domownicy często się spotykają, wspólnie gotują lub piją kawę. To serce każdego domu. Powinna nadawać charakteru wnętrzu i prezentować się tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Rozumiemy, jak ważne jest, by nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego kuchni. Dlatego oferujemy wykonanie dokładnych projektów kuchni 3D oraz meble kuchenne na wymiar. 

Kuchnia czarna - rodzaje

Jak widać na powyższych realizacjach czarną kuchnię można zaprojektować na wiele różnych sposobów – w macie, z połyskiem, czarna kuchnia z drewnem, cegłą itp. Może być to kuchnia biało czarna i połączona czarna kuchnia z salonem. Wyróżniamy poniższe rodzaje czarnych kuchni: nowoczesna kuchnia czarna z drewnem, czarna kuchnia z cegłą, czarna kuchnia matowa, kuchnia loftowa czarna, czarna kuchnia z wyspa, czarna kuchnia glamour, czarna kuchnia połysk, czarna kuchnia z drewnem i cegłą, czarna kuchnia z marmurowym blatem. 

Wykonujemy czarne kuchnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Jesteśmy sprawdzonym producentem mebli na wymiar i oferujemy wykonanie pięknych projektów kuchni.

Gdańskie kuchnie - o firmie

Jesteśmy wiodącym producentem mebli kuchennych na wymiar. Swoją siedzibę mamy w woj. pomorskim i jak dotąd zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów kuchni w kraju i za granicą.

Projektujemy piękne kuchnie czarne na indywidualne zamówienie. Z nami możesz mieć kuchnię swoich marzeń.

Kuchnia czarna - projekt i wykonanie